Lokalita

Nově vzniklá vilová čtvrť, jejíž součástí jsou i Domy Nymburk, se nachází v klidné lokalitě na západním okraji města Nymburka.

Výborná dostupnost

Jednou z předností Nymburka je jeho blízkost jak k hlavnímu městu, tak k okolním městům jako jsou Poděbrady nebo Mladá Boleslav.

  • Do Prahy trvá cesta autem 35 minut, do Poděbrad 12 minut, do Kolína 28 minut a do Mladé Boleslavi 36minut.
  • Přímé vlakové spoje do Prahy na hlavní nádraží jezdí každých 30 minut a cesta trvá 50 minut.

Okolí

Nově vzniklá vilová čtvrť, jejíž součástí jsou i Domy Nymburk, se nachází v klidné lokalitě na západním okraji města Nymburka.

Projekt navazuje na komplex moderních přízemních vil Ekologické Vily Nymburk a kompletně prodanou a již dokončenou I. etapu projektu Domy Nymburk.

Kromě občanské vybavenosti, která je součástí projektu, je v docházkové vzdálenosti supermarket, mateřská škola, moderní poliklinika, kino a další vybavenost patnáctitisícového Nymburka, jehož centrum je vzdáleno přibližně jeden kilometr.

Krajina

Podobně jako město Nymburk nabízí množství historických skvostů a malebných zákoutí, skýtá okolní krajina podmínky pro širokou škálu vyžití.

K relaxaci můžete využít lesů kolem Kerska, či lázně nebo golfový resort v Poděbradech. Na koupání lze zajet k některé z blízkých pískoven a pro cyklisty nelze opomenout Labskou stezku na říčním břehu.

V širším okolí města se nacházejí ještě další aktivity, které naleznete na mapce.

Fotografie okolí

Výběr fotografií okolí Nymburka.